Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Oleśnie

Teren

 

Pani Sylwia Wąsińska – dyżur pełni w każdy poniedziałek

Praca socjalna w szczególności na terenie ulic miasta Olesna: Akacjowa, Arnsberska, Broniewskiego, Częstochowska, Chopina, Drzymały, H. Brodatego, Gierymskiego, Grottgera, Jaronia, Fredry, Kościuszki, Konopnickiej, Kopernika, Kossaka, Kościelna, Krzywa, Labora, Mickiewicza, Ogrodowa, Paderewskiego, Przemysłowa, Pogodna, Prusa, Pieloka, Piastów, Rynek, Siedem Źródeł, Sądowa, Wesoła, Weselna, Zdroje oraz wsi: Borki Małe, Broniec, Kolonia Świercze, Świercze.

 

Pani Jolanta Zajączkowska – dyżur pełni w każdy wtorek

Praca socjalna w szczególności na terenie ulic miasta Olesna: Sienkiewicza, Mostowa, Małe Przedmieście, Izydora Murka, Stare Olesno, Wojciechów.

 

Pani Beata Morawska – dyżur pełni w każdą środę

Praca socjalna w szczególności na terenie ulic miasta Olesna: Amarantowa, Armii Krajowej, Błękitna, Boczna, Bzowa, Chabrowa, Głogowa, Jaśminowa, Kani, Karminowa, Kolorowa, Kilińskiego, Lazurowa, Lompy, Malinowa, Minkusa, Reymonta, Różana, M. Skłodowskiej, Srebrna, Słoneczna, Solny Rynek, Stawowa, Steina, Opolska, Nad Doliną, Nad Łąkami, Wolności, Wrończyńska, Wrzosowa, Wachowska Złota oraz wsi: Łomnica, Kolonia Łomnicka, Wysoka, Grodzisko.

 

Pani Katarzyna Lysy – dyżur pełni w każdy czwartek

Praca socjalna w szczególności na terenie ulic miasta Olesna: Bema, Dąbrowskiej, Dobrodzieńska, Graniczna, Maksymiliana Gierymskiego, Grottgera, Grunwaldzka, Obrońców Westerplatte, Traugutta, Michałka, Jana Matejki, Lubliniecka, Ks. Kuczki, Rodziny Ligendzy, Sportowa, Klubowa, Piłkarska, Wielkie Przedmieście, Wojska Polskiego, Wachowska oraz na terenie Bodzanowic, Sowczyc, Kuźnicy Boreckiej, Borek Wielkich, Kucoby oraz Obłąki.

 

Pani Anna Barczyk – dyżur pełni w piątek

Praca socjalna w szczególności na terenie ulic miasta Olesna: Biskupicka, Brzozowa, Budowlanych, Dębowa, Dworcowa, Eichendorffa, Fabryczna, Gorzowska, B.Aleksandra, Jaworowa, Jędrzejczyka, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Krasickiego, Kluczborska, Leśna, Lipowa, Młyńska, Miarki, Mleczna, Modrzewiowa, Łysika, Paulinki, Powstańców Śl., Rolnicza, Sosnowa, Słowackiego, Stobrówki, Stroma, Targowa, Zielona oraz wsi: Leśna, Wachów, Wachowice, Łowoszów, Boroszów.

 

 

 

NASZA PLACÓWKA

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

Zegar

Olesno

Oleskie Muzeum

KDR

***